Извучени парови за општинске лиге и Куп Обреновца

Извучени парови за Прву општинску лигу, Другу општинску лигу и Куп Обреновца. Прошле сезоне, пласман у виши ранг такмичења обезбедили су Дубоко из Мале Моштанице и Звезда из Конатица а у нижи ранг испали су Партизан из Дражевца и Љубинић.

 

Распоред утакмица:

1.коло:
– Фк Победник (Пироман) – Фк Јединство (Дрен)
– Фк Ројковац – Офк Уровци
– Фк Посавина (Стублине) – Фк Полет (Грабовац)
– Фк Скела – Офк Рвати
– Фк Слога (Ратари) – Фк Бело Поље
– Фк Кртинска – Фк Борац (Ушће)

2.коло:
– Фк Јединство (Дрен) – Фк Борац (Ушће)
– Фк Бело Поље – Фк Кртинска
– Офк Рвати – Фк Слога (Ратари)
– Фк Полет (Грабовац) – Фк Скела
– Офк Уровци – Фк Посавина (Стублине)
– Фк Победник (Пироман) – Фк Ројковац

3.коло:
– Фк Ројковац – Фк Јединство (Дрен)
– Фк Посавина (Стублине) – Фк Победник (Пироман)
– Фк Скела – Офк Уровци
– Фк Слога (Ратари) – Фк Полет (Грабовац)
– Фк Кртинска – Офк Рвати
– Фк Борац (Ушће) – Фк Бело Поље

4.коло:
– Фк Јединство (Дрен) – Фк Бело Поље
– Офк Рвати – Фк Борац (Ушће)
– Фк Полет (Грабовац) – Фк Кртинска
– Офк Уровци – Фк Слога (Ратари)
– Фк Победник (Пироман) – Фк Скела
– Фк Ројковац – Фк Посавина (Стублине)

5.коло:
– Фк Посавина (Стублине) – Фк Јединство (Дрен)
– Фк Скела – Фк Ројковац
– Фк Слога (Ратари) – Фк Победник (Пироман)
– Фк Кртинска – Офк Уровци
– Фк Борац (Ушће) – Фк Полет (Грабовац)
– Фк Бело Поље – Офк Рвати

6.коло:
– Фк Јединство (Дрен) – Офк Рвати
– Фк Полет (Грабовац) – Фк Бело Поље
– Офк Уровци – Фк Борац (Ушће)
– Фк Победник (Пироман) – Фк Кртинска
– Фк Ројковац – Фк Слога (Ратари)
– Фк Посавина (Стублине) – Фк Скела

7.коло:
– Фк Скела – Фк Јединство (Дрен)
– Фк Слога (Ратари) – Фк Посавина (Стублине)
– Фк Кртинска – Фк Ројковац
– Фк Борац (Ушће) – Фк Победник (Пироман)
– Фк Бело Поље – Офк Уровци
– Офк Рвати – Фк Полет (Грабовац)

8.коло:
– Фк Јединство (Дрен) – Фк Полет (Грабовац)
– Офк Уровци – Офк Рвати
– Фк Победник (Пироман) – Фк Бело Поље
– Фк Ројковац – Фк Борац (Ушће)
– Фк Посавина (Стублине) – Фк Кртинска
– Фк Скела – Фк Слога (Ратари)

9.коло:
– Фк Слога (Ратари) – Фк Јединство (Дрен)
– Фк Кртинска – Фк Скела
– Фк Борац (Ушће) – Фк Посавина (Стублине)
– Фк Бело Поље – Фк Ројковац
– Офк Рвати – Фк Победник (Пироман)
– Фк Полет (Грабовац) – Офк Уровци

10.коло:
– Фк Јединство (Дрен) – Офк Уровци
– Фк Победник (Пироман) – Фк Полет (Грабовац)
– Фк Ројковац – Офк Рвати
– Фк Посавина (Стублине) – Фк Бело Поље
– Фк Скела – Фк Борац (Ушће)
– Фк Слога (Ратари) – Фк Кртинска

11.коло:
– Фк Кртинска – Фк Јединство (Дрен)
– Фк Борац (Ушће) – Фк Слога (Ратари)
– Фк Бело Поље – Фк Скела
– Офк Рвати – Фк Посавина (Стублине)
– Фк Полет (Грабовац) – Фк Ројковац
– Офк Уровци – Фк Победник (Пироман)

 

Извучени су парови и за Другу општинску лигу, распоред је следећи:

1.коло:
– Фк Црвена Застава – Фк Вукићевица
– Фк Трстеница – Фк Љубинић
– Фк Пролетер (Јасенак) – Фк Партизан (Дражевац)

2.коло:
– Фк Вукићевица – Фк Партизан (Дражевац)
– Фк Љубинић – Фк Пролетер (Јасенак)
– Фк Црвена Застава – Фк Трстеница

3.коло:
– Фк Трстеница – Фк Вукићевица
– Фк Пролетер (Јасенак) – Фк Црвена Застава
– Фк Партизан (Дражевац) – Фк Љубинић

4.коло:
– Фк Вукићевица – Фк Љубинић
– Фк Црвена Застава – Фк Партизан (Дражевац)
– Фк Трстеница – Фк Пролетер (Јасенак)

5.коло:
– Фк Пролетер (Јасенак) – Фк Вукићевица
– Фк Партизан (Дражевац) – Фк Трстеница
– Фк Љубинић – Фк Црвена Застава

6.коло:
– Фк Вукићевица – Фк Црвена Застава
– Фк Љубинић – Фк Трстеница
– Фк Партизан (Дражевац) – Фк Пролетер (Јасенак)

7.коло:
– Фк Партизан (Дражевац) – Фк Вукићевица
– Фк Пролетер (Јасенак) – Фк Љубинић
– Фк Трстеница – Фк Црвена Застава

8.коло:
– Фк Вукићевица – Фк Трстеница
– Фк Црвена Застава – Фк Пролетер (Јасенак)
– Фк Љубинић – Фк Партизан (Дражевац)

9.коло:
– Фк Љубинић – Фк Вукићевица
– Фк Партизан (Дражевац) – Фк Црвена Застава
– Фк Пролетер (Јасенак) – Фк Трстеница

10.коло:
– Фк Вукићевица – Фк Пролетер (Јасенак)
– Фк Трстеница – Фк Партизан (Дражевац)
– Фк Црвена Застава – Фк Љубинић

Извучени су парови и за Куп Обреновца, парови су следећи:

– Фк Стрелац (Мислодјин) – Офк Забрежје
– Фк Звезда (Конатице) – Фк Дубоко (Мала Моштаница)
– Фк Омладинац (Велико Поље) – Фк Кртинска
– Фк Посавина (Стублине) – Фк Полет (Грабовац)

Прва обреновачка општинска лига стартује 25 и 26.августа, друга општинска 1 и 2.септембра, док се Куп утакмице играју 5.септембра.