Извучени парови за Прву општинску лигу и Куп Обреновца

Извучени парови за Прву општинску лигу и Куп Обреновца. Прошле сезоне, пласман у виши ранг такмичења обезбедили су ФК Посавина из Стублина и ФК Ројковац из Ројковац. А остала је само Прва општинска лига сто се тиче сениора.

 

Распоред такмичења Прве општинске лиге  Јесењи део 2019/2020:

 

1. коло 25.08.2019. у 17:00 часова   2. коло 28-29.09.2019. у 17:00 часова
1 Трстеница – Јединство   1 Јединство – Победник 29.09
2 Рвати – Кртинска   2 Партизан – Љубинић 29.09
3 Борац – Црвена застава   3 Полет – Пролетер 28.09
4 Бело поље – Скела   4 Скела – Слога 29.09
5 Слога – Полет   5 Црвена застава – Бело по. 28.09
6 Пролетер – Партизан   6 Кртинска – Борац 29.09
7 Љубинић – Победник   7 Трстеница – Рвати 28.09

 

3. коло 01.09.2019. у 17:00 часова   4. коло 08.09.2019. у 16:30 часова
1 Рвати – Јединство   1 Јединство – Партизан    
2 Борац – Трстеница   2 Полет – Победник    
3 Бело поље – Кртинска   3 Скела – Љубинић    
4 Слога – Црвена застава   4 Црвена застава – Пролетер    
5 Пролетер – Скела   5 Кртинска – Слога    
6 Љубинић – Полет   6 Трстеница – Бело поље    
7 Победник – Партизан   7 Рвати – Борац    

 

5. коло 15.09.2019. у 16:30 часова   6. коло 22.09.2019. у 16:00 часова
1 Борац – Јединство       1 Јединство – Полет    
2 Бело поље – Рвати       2 Скела – Партизан    
3 Слога – Трстеница       3 Црвена застава – Победник    
4 Пролетер – Кртинска       4 Кртинска – Љубинић    
5 Љубинић – Црвена заста.       5 Трстеница – Пролетер    
6 Победник – Скела       6 Рвати – Слога    
7 Партизан – Полет       7 Борац – Бело поље    

 

 

7. коло 29.09.2019. у 15:30 часова

   

8. коло 06.10.2019. у 15:30 часова

1 Бело поље – Јединство       1 Јединство – Скела    
2 Слога – Борац       2 Црвена застава – Полет    
3 Пролетер – Рвати       3 Кртинска – Партизан    
4 Љубинић – Трстеница       4 Трстеница – Победник    
5 Победник – Кртинска       5 Рвати – Љубинић    
6 Партиазн – Црвена Зас.       6 Борац – Пролетер    
7 Полет – Скела       7 Бело поље – Слога    

 

9. коло 13.10.2019. у 15:00 часова   10. коло 20.10.2019. у 15:00 часова
1 Слога – Јединство       1 Јединство – Црвена заст.    
2 Пролетер – Бело поље       2 Кртинска – Скела    
3 Љубинић – Борац       3 Трстеница – Полет    
4 Победник – Рвати       4 Рвати – Партизан    
5 Партизан – Трстеница       5 Борац – Победник    
6 Полет – Кртинска       6 Бело поље – Љубинић    
7 Скела – Црвена застава       7 Слога – Пролетер    
 

 

11. коло 27.10.2019. у 14:00 часова

   

 

12. коло 03.11.2019. у 14:00 часова

1 Пролетер – Јединство       1 Јединство – Кртинска    
2 Љубинић – Слога       2 Трстеница – Црвена заст.    
3 Победник – Бело поље       3 Рвати – Скела    
4 Партизан – Борац       4 Борац – Полет    
5 Полет – Рвати       5 Бело поље – Партизан    
6 Скела – Трстеница       6 Слога – Победник    
7 Црвена застава – Кртинска       7 Пролетер – Љубинић    

 

 

 13. коло 10.11.2019. у 13:30 часова
1 Љубинић – Јединство    
2 Победник – Пролетер    
3 Партизан – Слога    
4 Полет – Бело поље    
5 Скела – Борац    
6 Црвена застава – Рвати    
7 Кртинска – Трстеница    

 

                                     ЧЕТВРТФИНАЛЕ КУП-а ФСС

                                  НА ТЕРИТОРИЈИ ФСО ОБРЕНОВАЦ

 

  1. Забрежје –        Полет Г        Среда 04.09.2019 у 16:30 часова
  2. Омладинац –        Посавина     Среда 04.09.2019 у 16:30 часова
  3. Дубоко           –        Стрелац       Среда 04.09.2019 у 16:30 часова
  4. Звезда Кон. –        Ројковац      Среда 04.09.2019 у 16:30 часова

Полуфинале КУП-а је на програму 18.09.2019